Apie mus

Korsakų šeima Kernavėje
Korsakų šeima Kernavėje
APIE MUS

Všį „Vikingų kaimas“ buvo įkurtas 2011 metų balandžio 18 dieną, Širvintų rajone Družų kaime. Dvi šeimos Korsakų ir Gilių susijungė dėl vieno tikslo – gamtos prieglobstyje, ant vingiuotosios Širvintos upės kranto įkurti senovinę gyvenvietę, kur vyktų senųjų amatų ir edukaciniai užsiėmimai. 2012 metai pradėjome kurti vikingų kaimą: pradėta statyti žeminė, formuojam aikštelė kur vyks edukaciniai užsiėmimai, sutvarkyta aplinka prie upės kur birželio mėnesį pirmąkart įvyko „Senųjų amatų dienos“.Renginio metu visi besidomintys senaisiais amatais, patyrusių meistrų stebimi ir mokomi pynė krepšius iš žolės, rankomis siuvosi senovinius rūbus, vijo virves iš liepos karnos,ar vytines juostas, drožėsi šaukštus. Renginyje dalyvavo 5 amatininkai ir 29 dalyviai. Kitais metais planuojame plėstis ir be šio renginio turime planų rugsėjo mėnesį priimti moksleivių grupes, kur mokiniai gryname ore mokinsis apie senuosius amatus ne tik teoriškai, bet ir praktiškai.

Vikingų kaimas Švedijoje
Vikingų kaimas Švedijoje
Kad šis kaimas greičiau augtų ir gražėtų, taip pat galėtume įsigyti senovinių įrankių ir inventoriaus užsiimame komercine veikla. Všį „Vikingų kaimas“ nuomoja baidares, organizuoja senovinius renginius ir veda edukacinius užsiėmimus moksleiviams.
Nuo 2010 m. Patirties semiamės dalyvaudami įvairiuose projektuose bei senųjų amatų šventėse ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, Latvijoje, Rusijoje, Norvegijoje.
Esame amatininkų klubo „Dvaro meistrai“ nariai.

Interneto puslapis, interneto svetainės, svetainių kūrimas, web dizainas, puslapių kūrimas