Naujienos

Kultūros ministerija įvertino mūsų darbą!

Džiaugiamės, 2014 metus užbaigę su dideliu Kultūros ministerijos paskatinimu ir mūsų ilgo darbo įvertinimu. Viešosios įstaigos „Vikingų kaimas“ direktorei Juditai Korsakienei buvo įteikta premija už geriausiai parengtus ir vykdytus vaikų ir jaunimo kultūrinės edukacijos projektus.

EDUKACINĖ PROGRAMA 3-7 klasių mokiniams

"KARALIAUS MINDAUGO LAIKŲ LIETUVA"
 
Programos tikslas – gyvai pristatyti viduramžių laikotarpį (XIII-XIV a.), kai formavosi Lietuvos valstybė. Šios pamokos metu vaikai istoriją išgyvens: pamatys, išgirs, pačiupinės, užuos ir net paragaus. Visais 5 pojūčiais gaunamą informaciją vaikai įsimins ilgam.
Programos metu supažindinsime su senovės apranga, buitimi, maistu bei kario gyvenimu ir pramogomis. Plačiau

EDUKACINĖ PROGRAMA 1 – 6 klasių moksleiviams

„VIDURAMŽIŲ LIETUVOS ŽAIDIMAI“
 
Siūlome Jums aktyvią, įdomią ir žaismingą edukacinę programą apie senovinius stalo žaidimus ir pramogas Viduramžių Lietuvoje.
Jūsų patogumui, mes patys atvažiuojame į Jūsų mokyklą!
Jau šeštus metus gyvuojanti edukacinė programa 2014m. Kultūros Ministerijos buvo apdovanota kaip viena iš geriausių metų edukacinių programų vaikams ir jaunimui. 
 Plačiau

VIKINGŲ LINKSMYBĖS 
Tai puiki tema kolegų, šeimos ar draugų vakarėliui.
Dalyviai turės puikią progą išbandyti ne tik stalo žaidimus, bet ir palavinti rankų miklumą mėtydami avies kauliukus bei parungtyniauti judriuose žaidimuose, kuriuos vikingai organizuodavo nuobodžiu dreifavimo jūroje metu ir kokius mėgdavo žaisti grįžę namo. Žiūrovams bus tikrai daug juoko, stebint šias nuotaikingas rungtis. Plačiau

 

PRISIJUNKITE
PRISIJUNKITE
BAIDARIŲ NUOMA
BAIDARIŲ NUOMA
ŽAIDIMŲ TAISYKLĖS
ŽAIDIMŲ TAISYKLĖS
Interneto puslapis, interneto svetainės, svetainių kūrimas, web dizainas, puslapių kūrimas