RENGINIAI

Vikingų linksmybės

Tai puiki tema kolegų, šeimos ar draugų vakarėliui.

Dalyvius pakviesime pakeliauti kartu su vikingais po stalo Žaidimų pasaulį.
Vikingai buvo garsūs ne tik kaip plėšikai, bet ir kaip keliautojai.Juk iš tiesų tai jie pirmieji nukeliavo į Šiaurės Ameriką, lankėsi Italijoje, Šiaurės Afrikoje, dažni svečiai buvo Azijoje. Keliaudami su vikingais kiekviename krante supažindinsime keliautojus su skirtingų šalių senoviniais stalo žaidimais. Trumpai pristatysime ne tik gerai žinomų šaškių, šachmatų, nardų istoriją, bet ir supažindinsime su rečiau girdėtais stalo žaidimais.

Vakarėlio metu sužinosite kur ir kaip sukosi žaidimo ”Malūno” sparnai, kokioje saloje gimė “Lapės ir žąsų” dvikova, išmoks labai keistą, lietuvišką žodį “Kvirkatas”. Kas tai ir su kuo tai valgoma, taip pat bus atskleista žaidimų vakarėlio metu.
Dalyviai turės puikią progą išbandyti ne tik stalo žaidimus, bet ir palavinti rankų miklumą mėtydami avies kauliukus bei parungtyniauti judriuose žaidimuose, kuriuos vikingai organizuodavo nuobodžiu dreifavimo jūroje metu ir kokius mėgdavo žaisti grįžę namo. Žiūrovams bus tikrai daug juoko, stebint šias nuotaikingas rungtis.

Vakaro kulminacija - žaidimo “Kvirkato” (senovinių šaškių) turnyras, kurio metu išsiaiškinsime patį “galvočiausią” vakarėlio dalyvį.
Kvirkato žaidimas buvo žinomas ir Viduramžių Lietuvoje. Tyrinėdami valdovų rūmų teritoriją 2007 m. archeologai rado šio žaidimo lauką ( jis buvo išraižytas ant medinio statinės dangčio)
Renginio trukmė: 1,5 – 2val.
Renginys skirtas : tiek vaikams(nuo 7m.), tiek suaugusiems
Renginio kaina: nuo 300 lt.

Interneto puslapis, interneto svetainės, svetainių kūrimas, web dizainas, puslapių kūrimas