ŽAIDIMŲ NUOMA

Šiai kategorijai yra priskiriami tokie klasikiniai žaidimai kaip šachmatai, šaškės, kiniškos šaškės, Go, nardai ir daugelis kitų. Tai žaidimai, kuriuos žmonės žaidžia nuo senų laikų, bet savo žavesio jie neprarado iki šių dienų.  Galima juk šimtą kartų sužaisti šachmatais ir jie ne atsibosta.
Šiuolaikiniai loginiai žaidimai mažai kuo nusileidžia visų pripažintiems klasikiniams žaidimams.
Jie tai pat azartiški ir įdomūs, ugdo loginį mastymą, atmintį, sugebėjimą numatyti priešininko ėjimus.
 
 

NARDAI ( BACKGAMMON)
 
Žaidėjų skaičius 2
Žaidėjų amžius nuo 8 metų
Kaina savaitgaliui 10 lt./ Vienai savaitei 15 lt./
Dviems savaitėms 20 lt.
Užstatas 70 lt.
 
 

KINIŠKOS ŠAŠKĖS

Žaidėjų skaičius 2-6
Žaidėjų amžius nuo 7 metų
Kaina savaitgaliui 10 lt./ Vienai savaitei 15 lt./
Dviems savaitėms 20 lt.
Užstatas 50 lt.

Halma (kiniškos šaškės) gali žaisti 2,3,4,5 ar net 6 žaidėjai. Žaidimo pradžioje kiekvienos spalvos figūrėlės yra pastatomos į savo kampą. Žaidimo tikslas greičiau už kitus žaidėjus savo figūrėles pervesti į priešais esantį žaidimo lentos kampą. Tai pat žaidėjas laikomas nugalėtoju, jei jam pavyko uždaryti priešininko figūrą tame kampe, į kurį jis turi pervesti visas savo figūras. Jei tai yra vienintelė priežastis, dėl kurios jis negali pilnai užimti šios teritorijos. Ėjimai yra daromi iš eilės laikrodžio rodyklės kryptimi (jei žaidžia daugiau kaip du žaidėjai). Savo ėjimo metu žaidėjas gali savo figūrėlę perstatyti į bet kurį šalia esanti laukelį, bet kuria kryptimi. Žaidėjas taip pat gali peršokti per vieną savo ar priešininko figūrėlę. Vieno ėjimo metu galima padaryti keletą šuolių, jei tokia galimybė yra (peršokus per vieną figūrėlę šalia vėl yra figūrėlė per kurią galima peršokti). Šis senovinis žaidimas smagus ir dviem ir didesnei kompanijai.

DOMINO
 
Žaidėjų skaičius 2
Žaidėjų amžius nuo 6 metų
Kaina savaitgaliui 5 lt./ Vienai savaitei 7 lt./
Dviems savaitėms 10 lt.
Užstatas 20 lt.
 
 

GIPF

Žaidėjų skaičius 2
Žaidėjų amžius nuo 10 metų 
Kaina savaitgaliui 10 lt./ Vienai savaitei 15 lt./
Dviems savaitėms 20 lt.
Užstatas 50 lt. 

GIPF yra strateginis žaidimas dviems žaidėjams. Kiekvieno ėjimo metu jūs įnešate naują figūrą į žaidimą, kol sustatote 4 figūras į eilę. Kiekvieną kartą, kai sudarote 4 figūrų eilę, jūs nuimate ją nuo lentos ir užgrobiate tas priešininko figūras, kurios pratęsią eilę. Šis figūrų užgrobimo principas kiekvieną kartą sukuria visiškai skirtingas pozicijas žaidimo lentoje. Jūsų tikslas formuoti vieną po kitos eiles iš bent 4 figūrų tol, kol jūsų priešininkas daugiau nebeturi figūrų įnešti į žaidimą. GIPF yra lengvai išmokstamas ir protą lavinantis žaidimas, kuris apjungia klasikinius bruožus su visiškai naujais elementais. Pilnas netikėtumų ir siūlantis beribes galimybes, jis patiks tiek retkarčiais žaidžiantiems, tiek patirusiems aistruoliams.

YINSH

Žaidėjų skaičius 2
Žaidėjų amžius nuo 9 metų
Kaina savaitgaliui 10 lt./ Vienai savaitei 15 lt./
Dviems savaitėms 20 lt.
Užstatas 50 lt.

YINSH yra "audringas" žaidimas! Abu žaidėjai pradeda turėdami po 5 žiedus ant lentos. Kiekvieną kartą, kai yra perkeliamas žiedas, jo vietoje lieka žymeklis. Žymekliai turi vieną baltą ir vieną juodą puses. Kai žiedas peršoka žymeklius, jie turi būti apversti, taigi jų spalva pastoviai keičiasi. Žaidėjai turi stengtis sudaryti eilę iš 5 jų spalva atverstų žymeklių. Jei žaidėjui tai pavyksta padaryti, jis nuima viena iš savo žiedų, taip parodydamas, kad sudarė eilę. Laimi žaidėjas, kuriam pirmam pavyksta nuimti 3 savo žiedus. Kitaip tariant, kiekviena sudaryta eilė jus priartina jus prie pergalės, bet taip pat padaro jus silpnesnius, nes jūs turite vienu žiedu mažiau tęsti žaidimą. labai keblu!

PUNCT

Žaidėjų skaičius 2
Žaidėjų amžius nuo 10 metų
Kaina savaitgaliui 10 lt./ Vienai savaitei 15 lt./
Dviems savaitėms 20 lt.
Užstatas 50 lt.

PUNCT yra jungimo žaidimas: tikslas yra sujungti priešingus kraštus. Savo ėjimo metu jūs turite pasirinkti: ar įnešti naują figurą į žaidimą, ar perkelti jau esančią žaidime figūrą. Kuo daugiau figūrų jūs įnešate į žaidimą, tuo daugiau turite galimybių užbaigti jungtį. Tačiau....kiekvieną kartą įnešant figūrą ant lentos, jūs atidengiate dalį savo plano. Gudrybė yra padėti savo figūras tokiu būdu, kad jūsų priešininkas tikėtųsi iš jūsų kažko kito negu jūs buvote sulanavę. Taigi PUNCT yra ne tik apie jungčių darymą, bet taip pat apie priešininko suklaidinimą! Mėgaukitės juo!

ABALONE

Žaidėjų skaičius 2
Žaidėjų amžius nuo 7 metų
Kaina savaitgaliui 10 lt./ Vienai savaitei 15 lt./
Dviems savaitėms 20 lt.
Užstatas 50 lt.

Šiame žaidime laimi tas, kuris sugebės išstumti savo priešininką iš rombo formos žaidimo lauko. Kiekvienas žaidėjas turi po 14 rutuliukų, savo ėjimo metu jis gali pastumti vieną, du arba tris rutuliukus (vienu stūmimu). Jei pakeliui pasitaiko priešininko rutuliukai jis nustumia ir juos (bet tik tuo atveju jei jų bus mažiau nei puolančio pvz. Trys stumia du ir vieną, du stumia vieną, jei lyginis skaičius stūmimas negalimas). Šis žaidimas pastaruoju metu labai išpopuliarėjo visame pasaulyje. Žaisdami šį žaidimą jūs suprasite, jog geriausia gynyba yra kontrataka.

ABALONE QUOTRO

Žaidėjų skaičius 2-4
Žaidėjų amžius nuo 7 metų
Kaina savaitgaliui 10 lt./ Vienai savaitei 15 lt./
Dviems savaitėms 20 lt.
Užstatas 50 lt.


Nuo pagrindinio ABALONE jis skiriasi tuo, kad gali žaisti du, trys ir keturi ( dvi komandos du prieš du) žaidėjai.

QUORIDOR mini

Žaidėjų skaičius 2 arba 4
Žaidėjų amžius nuo 6 metų
Kaina savaitgaliui 7 lt./ Vienai savaitei 10 lt./
Dviems savaitėms 15 lt.
Užstatas 30 lt.

Quoridor galima žaisti ir dviese, ir keturiese. Žaidimo tikslas yra pirmam pasiekti žaidimo lauko priešingą kraštinę. Žaidėjai pradeda keliauti kiekvienas savo lauko pusėje ir žingsnis po žingsnio stengiasi judėti į žaidimo lauko priešingą pusę. Kiekvienas žaidėjas turi po kelis barjerus, kuriuos statydamas gali palengvinti sau kelią arba sutrukdyti priešininko ėjimą. Laimės tas, kuris išradingiausiai sugebės apeiti kliūtis....

QUARTO mini

Žaidėjų skaičius 2
Žaidėjų amžius nuo 6 metų 
Kaina savaitgaliui 7 lt./ Vienai savaitei 10 lt./
Dviems savaitėms 15 lt.
Užstatas 30 lt. 

Jei jums patinka loginiai žaidimai, tai šis žaidimas skirtas tikrai jums. Trumpas ir guvus žaidimas dviems, kuriame kelią į pergalę garantuoja žaidėjo susikaupimas ir sugebėjimas numatyti priešininko ėjimus. Šis žaidimas turi kelis sudėtingumo lygius, kuriuos galima pasirinkti atsižvelgiant į tai, kokio sudėtingumo lygiu tu nori apkrauti savo pilkas ląsteles. Intelektualų malonumą papildo ir estetinis – žaidimo elegantiškas medžio dizainas.
Interneto puslapis, interneto svetainės, svetainių kūrimas, web dizainas, puslapių kūrimas