PARDUOTUVĖ

Senieji stalo žaidimai atgimsta ir Lietuvoje
 
Norime pasidžiaugti ir pristatyti dar vieną Všį "Vikingų kaimas" veiklos sritį – tai senųjų stalo žaidimų gamyba ir pardavimas.
Jau seniai mus domino ne tik šiuolaikiniai, kas dieną tobulėjantys stalo žaidimai, bet ir senieji, laiko ir istorijos patikrinti žaidimai.
Stalo žaidimų gamyboje naudojamos natūralios medžiagos: medis, oda, molis, linas, linų sėmenų aliejus ir kt. Visi Stalo žaidimai yra 100% rankų darbo ir pagaminti Lietuvoje.

MŪSŲ GAMINAMI SENOVINIAI STALO ŽAIDIMAI

KVIRKATAS

Tiems, kurie mėgsta šaškių žaidimą, bus įdomus ir Kvirkatas (pasaulyje žinomas Alquerque vardu) , kuris yra labiausiai tikėtinas šaškių protėvis. Ant šios lentos galima žaisti ir dar du žaidimus : „Kiškio gaudynės“ ir „Tigrai ir ožiai“.
Žaidimų sąrašas

LAPĖ IR ŽĄSYS

Tai yra strateginis žaidimas, skirtas žaisti dviem žaidėjams. Manoma, jog jis kilęs prieš 1000 metų islandų vikingų tautoje. Ant tos pačios lentos galima žaisti ir kiek sunkesnį žaidimą „Tvirtovę“ , kurį sukūrė anglų kariškiai 16 amžiuje.
Žaidimų sąrašas
 

MALŪNAS

Žaidimas „Malūnas“ yra toks senas, kad jo kilmė nebėra žinoma. Žaidimo lentos pavyzdžiai randami nuo senovės Egipto Kurnos šventyklos akmens raižinių iki Bri Chualann bronzos amžiaus kapaviečių Airijoje.
Žaidimų sąrašas

ARKLIŲ LENKTYNĖS

Puikus žaidimas keturiems žaidėjams. Kilęs iš Laoso.
Interneto puslapis, interneto svetainės, svetainių kūrimas, web dizainas, puslapių kūrimas