EDUKACIJA

VIDURAMŽIŲ LIETUVOS ŽAIDIMAI

Siūlome Jums aktyvią, įdomią ir žaismingą edukacinę programą, kuri atvažiuoja į Jūsų mokyklą!

Jau šeštus metus gyvuojanti edukacinė programa apie senovinius stalo ir kitus žaidimus 2014m. Kultūros Ministerijos buvo apdovanota kaip viena iš geriausių metų edukacinių programų vaikams ir jaunimui.

Pristatome Jums unikalią edukacinę programą apie senovinius stalo ir kitus žaidimus. Pamokos metu vaikai susipažins su senoviniais drabužiais pasipuošusiu edukatoriumi, sužinos stalo žaidimų atsiradimo istoriją nuo senovės Egipto iki vėlyvųjų viduramžių, bei taps aktyvūs programos dalyviai: mokysis ir mokys vieni kitus žaidimų taisyklių, žaisdami mokysis ne tik laimėti, bet ir pralaimėti, lavins loginį, strateginį mąstymą, bei bendravimo įgūdžius.

Pamokos pabaigoje, vaikai turės galimybę išmėginti ir įvairiausius viduramžių Europoje ir Lietuvoje mėgiamus žaidimus, kuriuos žaisdavo ne tik vaikai, bet ir suaugusieji: tai „burzgulių“ūžimas, „sukučių“varžybos, avies šokikaulių mėtymo rungtynės ir kt.
Kiekvienais metais savo programą tobuliname, papildome naujais žaidimais, įvedame naujus darbo metodus, siekiame užtikrinti savo programos tęstinumą, skatindami ir suteikdami galimybes išmoktus žaidimus pasigaminti patiems.

Savo programa siekiame:
• Praplėsti moksleivių žinias ir įgūdžius taikant šiuolaikinius, įdomius ir efektyvius darbo metodus.
• Supažindinti moksleivius su senoviniais stalo ir kitais žaidimais, kurie buvo žaidžiami viduramžiais.
• Netradiciniu būdu paskatinti vaikus domėtis istorija;
• Suburti klasės kolektyvą tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą skatinančiai veiklai.

Programa skirta: 1 – 6 klasių moksleiviams (vienu metu galime užimti iki 25 vaikų) .
Programos trukmė: 45min. (pagal poreikį programos trukmę galime pratęsti).
Programos vieta: atvykstame į mokyklą ar kitą Jūsų nurodytą vietą.
Programos kaina: 1,5eurai/ vaikui

Programos tęstinumas: Esame paruošę metodinę medžiagą su populiariausių Europoje gyvavusių stalo žaidimų taisyklėmis ir brėžiniais, kuriuos klasės mokytojas puikiai gali panaudoti tolimesniame savo darbe. Moksleiviai gali patys pasigaminti stalo žaidimus ir juos naudoti kitų pamokų ar pertraukų metu.

Pamoką veda: Senovinių stalo žaidimų žinovai, senųjų amatų ir edukacijos centro - „Vikingų kaimo“ įkūrėjai(www.vikingukaimas.lt). Mes domimės senovės istorija, senųjų stalo žaidimų rekonstrukcija. Patys rekonstruojame stalo žaidimus, vedame seminarus, dalyvaujame įvairiose senųjų amatų šventėse Lietuvoje ir kitose Europos valstybėse. Domimės ne tik senoviniais stalo žaidimais, bet gerai žinome ir šiuolaikinius. Tai pat esame kelių šiuolaikinių žaidimų kūrėjai, kuriuos išleido leidykla „Nieko rimto“ .

Į bet kokius iškilusius klausimus atsakysime telefonu ar elektroniniu laišku.
Mūsų kontaktai:
Mob.: 861592611(Judita); 860606781(Mindaugas)
El.p.: judita@vikingukaimas.lt
Interneto puslapis, interneto svetainės, svetainių kūrimas, web dizainas, puslapių kūrimas